Richard Norin (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2021-01-01 - 2021-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-11-17 - 2022-10-14