David Westius (S)

Kontaktinformation

E-post:
david.westius@tyreso.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-06-11 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ersättare 2021-01-01 - 2021-12-31