Jörgen Nilsson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
jorgen.nilsson@tyreso.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Beredningen för medborgardialog och integration Ledamot 2021-01-01 - 2021-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-06-11 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ersättare 2021-01-01 - 2021-12-31
Nämndemän vid Nacka tingsrätt Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Äldre-och omsorgsnämnden Ersättare 2021-01-01 - 2021-12-31