Tyresö kommun

Peter Freij (M)

Kontaktinformation

E-post:
Peter.Freij@tyreso.se

Bild på Peter Freij

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hållbarhetsutskottet Ledamot 2020-01-01 - 2020-12-31
Kommunala funktionshindersrådet Ersättare 2020-01-01 - 2020-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunledningsutskottet Ersättare 2020-01-01 - 2020-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Äldre-och omsorgsnämnden 2:e vice ordförande 2020-01-01 - 2020-12-31