Tyresö kommun

Johanna Björksten (C)

Kontaktinformation

E-post:
johanna.bjorksten@tyreso.se

Bild på Johanna Björksten

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kultur- och fritidsnämnden 2:e vice ordförande 2020-01-01 - 2020-12-31