Tyresö kommun

Tina Rosen (V)

Kontaktinformation

E-post:
tina.rosen@tyreso.se

Bild på Tina Rosen

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-12-14 - 2022-10-14
Äldre-och omsorgsnämnden Ersättare 2020-01-01 - 2020-12-31