Inger Gemicioglu (V)

Kontaktinformation

E-post:
inger.gemicioglu@tyreso.se

Bild på Inger Gemicioglu

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunledningsutskottet Ersättare 2021-01-01 - 2021-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Stadsbyggnadsutskottet Ersättare 2021-01-01 - 2021-12-31